Ви тут
Домашня > Вибір редактора

Денис Старостін: 5 непопсових місць, які варто показати туристам

Капище біля Яківців

Наше місто різноманітне і цікаве, тому потрібно показувати і його менш попсові, але ще цікавіші сторони. І робити все можливе, щоб гості, які приїхали одного разу, поверталися сюди знову і знову.

Архітектурні споруди, за які полтавцям соромно перед туристами

Полтава – гостинне місто з давньою історією, тут є, на що подивитися – кожна епоха залишила неповторний слід. Але в місті є архітектурні пам’ятки, які псують його самобутню красу.

Воскресенську церкву Полтави відродили в 3-D проекції

Воскресенська церква (Полтава). Фото з сайту www.etoretro.ru

Використавши архівні зображення старої Полтави творчий колектив по крупинкам відновив в електронному вигляді зовнішній вигляд храму, який прикрашав Полтаву з другої половини XVIII століття до 1936 року.

Клієнти хочуть чути українську! Результати опитування.

Перше звернення, реклама, меню, інформація про товар чи послугу українською мовою у 37,8% випадків підвищує лояльність клієнта до закладу чи продукту, а перше звернення російською мовою лише у 15,4% випадків. Крім того, звернення російською мовою неприємне для 5,6% відвідувачів, а українською лише для 1,2%.

Мода на своє. Як розвивається полтавський туризм і що йому заважає

Про місцевий туризм як одне з джерел наповнення бюджету не говорить лише лінивий. Однак чиновники поки що не навчилися монетизувати культурно-історичний, екологічний, кулінарний потенціал та співпрацювати з цікавими приватними ініціативами.

Top