Ви тут
Домашня > Варто відвідати!

Галерея сучасного мистецтва JUMP

Професійно обладнана виставкова зала відповідає стандартам найкращих світових галерей і дозволяє реалізовувати актуальні проекти з використанням сучасних технологій для аудіо та відео інсталяцій.

Позначки

Полтавський краєзнавчий музей. Зразок українського модерну №1

Молодий тридцятирічний маловідомий харківський художник та архітектор Василь Кричевський підготував проект у стилі, якому спочатку не могли підібрати назву. Пізніше його назвали «южнорусским», а ще через деякий час – українським модерном.

Диканька

Не можливо відчути Полтавщину, не побувавши в загадковій, таємничій і містичній Диканьці. Мало яке селище і навіть місто може похизуватись такою багатою історією і мальовничою красою.

Опішня (Опішне)

Головною туристичною родзинкою Опішні, чи Опішного, як говорять місцеві, є Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Поле Полтавської битви

На Історичній території «Поля» знаходяться 30 давніх курганів та 4 городища, тут у різний час відбувалися події, які докорінно змінили хід європейської історії

Музей важкої бомбардувальної авіації

Родзинкою музею під відкритим небом є літаки Ту-95МС (за класифікацією НАТО – Bear) та Ту-160 (за класифікацією НАТО – Blackjack).

Полтавський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Саме тут, в Полтавському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проживає страус Федя, він же Кабул, якого волонтери вивезли з зони АТО. Прохід на територію еколого-натуралістичного центру безкоштовний. Не візьмуть кошти і за екскурсію.

Етно-ресторація “Весела садиба”

Поринути в тишу українського села, погуляти серед квітів і трави,
насолодитися кухнею, яку ми любимо з дитинства – це про «Веселу садибу».

Салон «Український сувенір»

Кілька тисяч найменувань товарів, що представлені в “Українському сувенірі”, більшість з яких виготовлені руками саме полтавських майстрів, задовольнять найвибагливішого туриста, адже тут можна замовити сувенірну продукцію ексклюзивного класу.

Садиба сільського зеленого туризму Country House – Кантрі Хауз

Country House

Кантрі Хауз – заміський кластер – дім сільського зеленого туризму, правдивої їжі, органік-товарів, етно-просвітництва, еко-освіти і відпочинку.

Розважальний комплекс “Дитяча планета”

Дитяча Планета в Полтаві – це дитячий розважальний комплекс для активного відпочинку Ваших дітей, в якому 2400 м² облаштовано спеціально для розваг, відпочинку, а також для того, щоб влаштувати Вашій дитині незабутній День Народження або будь-яке інше свято.

Top