Ви тут
Домашня > Туристичні маршрути > Автомобільні маршрути

Історичний маршрут “Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві”

Іван Мазепа та українське козацтво у Полтавській битві

Універсальний різноплановий туристичний історичний маршрут, який складається з декількох частин, кожну з яких можна проходити окремо від інших.

Екотуристичний маршрут “Природні та культурні пам’ятки Пирятинщини”

Природні та культурні пам'ятки Пирятинщини

Ви ознайомитесь з історією краю, природними комплексами Пирятинщини, відвідаєте дерев’яну церкву XVIII століття, побуваєте на валах давнього Полкостеня. Відвідаєте музей українського побуту.

Екотуристичний маршрут “Мандрівка Березоворудським краєм”

Березоворудська піраміда

Березоворудський край – це пам’ятки архітектури , природи і археології. Це батьківщина поета-пісняра Дмитра Луценка. Місце, де писав свої поезії Тарас Шевченко, край майстрів і майстринь.

Екотуристичний маршрут «Мальовничі краєвиди Пирятинщини»

Мальовничі краєвиди Пирятинщини

Ви ознайомитесь з природними ландшафтами Пирятинщини, історією краю. На вас чекають спостереження за природою, прогулянка заповідним урочищем, незабутні фото та відео зйомки.

Екотуристичний маршрут «Берегом живописного Удаю»

На маршруті ви ознайомитесь з природними пам’ятками, легендами, історією Пирятинщини. На вас чекають спостереження за природою, відпочинок на річці, незабутні фото та відео зйомки.

Автомобільно-велосипедний маршрут “Перлини Диканьки”

Мета туристичного маршруту “Перлини Диканьки”: ознайомлення з пам’ятками архітектури, історії та природи Диканьки, проведення фотосесій.

Автомобільно-велосипедний маршрут “Полтава літературна”

Полтава літературна

Маршрут пролягає центральною частиною міста Полтава. Мета маршруту: ознайомлення з місцями, де жили і творили класики української літератури та монументальними спорудами, що їх вшановують.

Автомобільний маршрут Гоголівська Полтавщина

Побачити сільську Україну в усьому її національному колориті, такою, як ми уявляємо її собі по творам Миколи Гоголя можна за два-три дні простої автомобільної подорожі Полтавщиною. Містична Диканька і веселий Миргород, ярмарочні Великі Сорочинці і рідна письменнику Яновщина (Гоголеве), – всі ці місця пов’язані між собою життям і творчістю великого Гоголя.

Top