Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки

Вдома краще: Полтава

Четвертий випуск першого сезону нової програми “Вдома краще” автори відомого тревел-шоу “Орел і Решка”  присвятили Полтаві. Популярний ведучий Женя Синельников досліджував туристичні родзинки Полтави. 

Ольга Фреймут оголосила результати інспекції у Полтаві

Відзнаку «Гордість міста» отримали патрульна поліція Полтави та дитячий лікар-хірург Микола Гриценко. Що стосується відзнаки «Ганьба міста» – про це полтавці дізнаються з телевізійної передачі.

Чи можна безкоштовно скористатися туалетом у полтавських кафе?

Кафе Ботанік – єдиний заклад, у якому учасниці експерименту Ірині відмовили у її пікантному проханні.

Перша галушкова мануфактура “Комора”. Люто рекомендуємо!

Люто рекомендуємо завітати до Першої галушкової мануфактури “Комора” і оцінити абсолютно нові, незвичні рецепти галушок.

Кафе “Галушка” на Жовтневій. Не рекомендуємо.

В закладі не отримуєш насолоди ні від інтер’єру, ні від обслуговування, ні від кухні. Банківські картки не приймають, лише готівку. Wi-Fi працює, але підключитись не вдалось, очевидно, через високе навантаження.

Ревізор в Миргороді – 09.03.2015

Ревізор перевірив кафе Козацькі розваги, санаторій Хорол, ресторан Гранд Піцца, санаторій Миргород, кафе Амічі, центральний ринок Миргорода, універсам Хвилинка.

Перевірка ресторану «Диканька» запальничкою та соломою

Цей матеріал не увійшов до ефіру програми Ревізор. Дізнатись чи сподобався Ревізору борщ і чи Ревізор рекомендує ресторан “Диканька” можете дізнатись, переглянувши відео.

Top