Ви тут
Домашня > Туристичні Новини

Вакарчук: ОЕ дасть в Полтаві великий безкоштовний концерт 16 вересня

Святослав Вакарчук в своєму офіційному акаунті Twitter подякував глядачам за підтримку під час концерту і анонсував великий безкоштовний концерт в Полтаві 16 вересня 2017 року

Виставка трипільської кераміки відкрилась в Опішному

В експозиції представлено лише незначну частину знахідок з поселення (горщики, миски, цілі посудини та їх фрагменти), проте вони дозволяють скласти уявлення про самобутність і велич давньої культури – праматері Українства

На честь хана Кубрата планують створити меморіал в Малій Перещепині

Хан Кубрат

Меморіальний комплекс та готель планують побудувати болгари на місці знайдення Перещепинського скарбу на честь хана Кубрата

V-й Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Вперше цього року, фотографії тих об’єктів природно-заповідного фонду, які до початку конкурсу не мали фотографій Вікісховищі, отримують додатковий коефіцієнт при підведенні підсумків.

Еколого-пізнавальна стежка «Онішківська» відкрилась в НПП “Нижньосульський”

Еколого-пізнавальна стежка «Онішківська»

Маршрут двокілометрової стежки розділено на вісім зупинок, хоча він може бути і коротшим в залежності від теми, призначення, тривалості екскурсії, віку екскурсантів.

Коні не винні: чого бракує святу у Дібрівці

Маленька Дібрівка намагається стати центром туризму хоча б один день на рік. Проте питання – чому така гарна ідея реалізована так, начебто організаторам на якомусь етапі стало на все по фіг – залишається.

300 полтавців відвідали тематичні екскурсії від “Таємничої Полтави” у квітні

Травень теж буде щедрим на враження. 14, 21 та 28 травня відбудеться абсолютно нова ексклюзивна авторська екскурсія про архітектуру міста: «”Античність у садку” – справжній полтавський класицизм»

Сотня мандрівників відвідала «Розриту могилу» на Котелевщині

За розмірами „Розрита Могила” залишає далеко позаду всі майдани кільцевої форми Лівобережжя Дніпра, отже є найвизначнішою пам’яткою такого типу.

Фонтани і квас: літній сезон в Полтаві розпочався

Полтава, фонтан

“Живий” “Хлібний квас” вже став такою ж візитівкою Полтави, як і славнозвісні галушки. Тож якщо потрапите до Полтави в теплу пору року, обов’язково скуштуйте цей напій.

«Таємнича Полтава» у квітні запрошує спуститися на Поділ та піднятися на дзвіницю монастиря

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» запрошуємо у квітні разом відвідати надзвичайно цікаві куточки Полтави.

Top