Ви тут
Домашня > Туристичні Новини

ТОП-10 НАЙКРАЩИХ ВЕСНЯНО-ЛІТНІХ ФЕСТИВАЛІВ 2019 ПОЗА ПОЛТАВОЮ

Настає тепла пора, і все частіше туристи та й ті, хто просто прагне змістовного відпочинку, будують свої плани за межами міста на просторі й серед зелені. Саме тому ми вирішили зробити добірку найцікавіших фестивалів і розваг, які відбудуться найближчими місяцями, щоб вам легше було визначити вектор і поєднати корисне з цікавим.

Скульптури Гоголю та Пушкіну відкрили в Полтаві

Відтепер закарбовані в бронзі літературні генії стоятимуть поряд біля входу до готелю «Палаццо» і  будь-хто зможе зробити собі на пам’ять веселі та креативні світлини з такими відомими творчими особистостями. 

Екологічну стежку «Острів Масальський» улаштовано!!!

Впродовж тижня працівники Харківецького ПНДВ та фахівці відділу рекреації та екоосвіти займалися облаштуванням маршруту екостежки: встановлювали інформаційні щити, фарбували дерев’яні конструкції, прибирали сміття. Біля екокласу «Смарагд» встановили оселю для комах.

Музейники садиби Івана Котляревського презентували нову квест-екскурсію

Герої«Енеїди», неначе ожили і зійшли зі сторінок твору, щоб перевірити учасників квесту на знання поеми створеної класиком нової української літератури.

На полтавських пляжах купатись не рекомендується

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області рекомендує утриматися від купання на пляжах Полтави

Еколого-пізнавальна стежка “Подорож до озера Судевське” відкрилась!

На кожній зупинці екскурсанти матимуть змогу дізнатися багато цікавого про місцеве розмаїття флори і фауни, поринути в історичне минуле стародавнього козацького села, зробити пам’ятне фото біля 400-річної верби і насолодитися красою лісу та озера Судевське.

Top