Ви тут
Домашня > Туристичні Новини

Екологічну стежку «Острів Масальський» улаштовано!!!

Впродовж тижня працівники Харківецького ПНДВ та фахівці відділу рекреації та екоосвіти займалися облаштуванням маршруту екостежки: встановлювали інформаційні щити, фарбували дерев’яні конструкції, прибирали сміття. Біля екокласу «Смарагд» встановили оселю для комах.

Музейники садиби Івана Котляревського презентували нову квест-екскурсію

Герої«Енеїди», неначе ожили і зійшли зі сторінок твору, щоб перевірити учасників квесту на знання поеми створеної класиком нової української літератури.

На полтавських пляжах купатись не рекомендується

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області рекомендує утриматися від купання на пляжах Полтави

Еколого-пізнавальна стежка “Подорож до озера Судевське” відкрилась!

На кожній зупинці екскурсанти матимуть змогу дізнатися багато цікавого про місцеве розмаїття флори і фауни, поринути в історичне минуле стародавнього козацького села, зробити пам’ятне фото біля 400-річної верби і насолодитися красою лісу та озера Судевське.

Новий круїз Kyiv to Black Sea з зупинкою в Кременчуці

В Кременчуці учасники круїзу матимуть можливість скуштувати традиційні українські страви в українській родині щоб глибше зрозуміти повсякденне життя українців.

Гра-квест «Скарби короленківської садиби»

Музей відкриває для учасників можливість зазирнути, так би мовити, за «зачинені двері», зруйнувати споконвічну заборону ні до чого не торкатися руками в музеї.

Top