Ви тут
Домашня > Маніфест

Вітаємо! Ви знаходитесь на приватному порталі “Полтавщина туристична”.

Ми вирішили створити цей сайт як соціальний проект, з метою популяризації туристичних локацій і маршрутів Полтавщини, допомогти в першу чергу українським, так званим, внутрішнім туристам найближче зручне житло, сувенірну крамницю, зробити шопінг, культурно або активно відпочити  та зорієнтувати де можна поласувати смачними стравами при якісному обслуговуванні.  Що відвідати, де поїсти, де зупинитись, де розважитись? Саме на ці питання ми намагаємось дати відповідь на сторінках порталу.

Особлива увага на сайті приділяється туризму подій. Адже на Полтавщині останнім часом відбувається величезна кількість усіляких ярмарок, фестивалів, концертів, вечорниць і т. п. Достатньо завітати на наш сайт і Ви дізнаєтесь яку обрати дату візиту в залежності від Ваших смаків.

Інформація на сайті про заклади харчування, садиби сільського туризму, туристичні події і т. п. розміщуються безкоштовно за однієї умови: україномовні туристи повинні почуватись себе в цьому місці чи на цій події комфортно, тобто без проблем отримувати інформацію українською мовою.

Чому так? Тому що якщо заклад чи організатор заходу не поважає україномовних клієнтів, значить він апріорі не спроможний надати якісну послугу.

Надавайте інформацію про свій заклад чи подію на електронну пошту info@tourist.pl.ua  і ми залюбки розмістимо її на нашому сайті.

Періодично, на скільки вистачає власного ресурсу, ми проводимо перевірки закладів харчування на якість обслуговування. Увагу звертаємо на якість кухні, відповідність цін якості закладу, рівень обслуговування, інтер’єр, екстер’єр, загальну атмосферу в закладі, доступність для людей з обмеженими можливостями, вміння персоналу надати термінову медичну допомогу, комфортність для україномовних відвідувачів.

В своїх перевірках ми не претендуємо на абсолютну об’єктивність. Це наше враження за нашими критеріями, на яке ми маємо право. Водночас публікуємо на сайті аналогічні матеріали колег по цеху.

Сподіваємось, що матеріали нашого сайту допоможуть провести цікаво, корисно і змістовно час в таких цікавих і різноманітних туристичних локаціях Полтавщини.

З повагою, адміністрація сайту “Полтавщина туристична”

Top