Ви тут
Домашня > Фото та відео з подій

Парад “Полтава вишивана” (фото)

Полтава вишивана

Такий масштабний марш вишиванок вже став традиційним для Полтави. Тож якщо Ви цікавитесь українським народним вбранням і полюбляєте подібні масові заходи, то плануйте свою подорож до Полтави на 20-ті числа вересня і зможете стати учасником грандіозного свята українського національного одягу.

“Свіччине весілля” відгуляли в Березовій Рудці

В с. Березова Рудка відбулося перше обрядове етно-свято «Свіччине весілля». Гостей розважали музики, навчали ремеслу місцеві майстри, частували українськими стравами та катали на конях. Хлопців прийняли в парубки.

Завершився сезон Ltava Attack Series (фото, відео)

Ltava Attack Series

Перший сезон змагань в ранзі національної серії пройшов доволі вдало. На кожен з п’яти етапів, що проходили в Полтаві, збиралось більше вісімдесяти учасників в п’яти залікових категоріях.

Відгриміли Купальські гуляння в Ковалівці! (Фото, відео)

Етнофестиваль Купальські гуляння

На Березі Свободи в Ковалівці відгримів, інакше не скажеш, всеукраїнський етнофестиваль “Купальські гуляння”. Кількість гостей цього дійства, переконані, перевищила найоптимістичніші прогнози організаторів, – братів Юрія та Олександра Бубликів.

П’ятий національний фестиваль гончарства (фото, відео)

Потрібно приїхати і відчути цю потужну енергетику народного мистецтва. Лише особиста присутність дає змогу відчути всю силу і красу фестивалю гончарства.

Фестиваль “Замкова гора” (фото, відео)

Тут можна було і на конях покататись, повітряного змія чи ракету запустити, почитати, переглянути фільм, потанцювати, послухати музику, зробити щось своїми руками, обміняти гривні на шекелі за супер-курсом 1:1, потренуватись стріляти, скуштувати екологічно чистого хліба, придбати чудодійне зілля… всього не перелічити.

Велопарад дівчат “Все дело в шляпе” (фото, відео)

Організатори та учасники велопараду переконали, що велосипед можна використовувати для будь-яких поїздок: і на зустріч з друзями, і на побачення, і на вечірку.

День Європи 2016 у Полтаві (фоторепортаж)

Весело та змістовно відзначили цьогоріч День Європи у Полтаві. І на велосипедах катались і рекорд України побили і різноманітні ласощі смакували.

Top