Ви тут
Домашня > Фото та відео з подій

Фестиваль “Полтавська галушка” 2018 (фото, відгуки)

Перший Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка” однозначно вдався! Організатори постарались на славу. Гостям було що поїсти, що послухати, на що подивитись, що купити і чому здивуватись. 

Парад “Полтава вишивана” (фото)

Полтава вишивана

Такий масштабний марш вишиванок вже став традиційним для Полтави. Тож якщо Ви цікавитесь українським народним вбранням і полюбляєте подібні масові заходи, то плануйте свою подорож до Полтави на 20-ті числа вересня і зможете стати учасником грандіозного свята українського національного одягу.

“Свіччине весілля” відгуляли в Березовій Рудці

В с. Березова Рудка відбулося перше обрядове етно-свято «Свіччине весілля». Гостей розважали музики, навчали ремеслу місцеві майстри, частували українськими стравами та катали на конях. Хлопців прийняли в парубки.

Завершився сезон Ltava Attack Series (фото, відео)

Ltava Attack Series

Перший сезон змагань в ранзі національної серії пройшов доволі вдало. На кожен з п’яти етапів, що проходили в Полтаві, збиралось більше вісімдесяти учасників в п’яти залікових категоріях.

Відгриміли Купальські гуляння в Ковалівці! (Фото, відео)

Етнофестиваль Купальські гуляння

На Березі Свободи в Ковалівці відгримів, інакше не скажеш, всеукраїнський етнофестиваль “Купальські гуляння”. Кількість гостей цього дійства, переконані, перевищила найоптимістичніші прогнози організаторів, – братів Юрія та Олександра Бубликів.

П’ятий національний фестиваль гончарства (фото, відео)

Потрібно приїхати і відчути цю потужну енергетику народного мистецтва. Лише особиста присутність дає змогу відчути всю силу і красу фестивалю гончарства.

Top