Ви тут
Домашня > Event > Міський квест “Моя Полтава”

Міський квест “Моя Полтава”

В основі проекту лягло давнє бажання організаторів поділитися своїм містом. Показати його з несподіваного боку. Зв’язати воєдино ті частини, що могли здаватися розрізненими. Розповісти про маловідомі або незаслужено обійдених увагою мальовничих куточках. Ну і, безумовно, дати можливість «відчути місто ногами» – вивчити його в динаміці повсякденного життя.


Так народилася нова пізнавально-змагальна форма активного краєзнавства – змагання з міського орієнтування. Метою учасників є пошук і досягнення за найкоротший час заданих організаторами об’єктів в місті. Змагання побудовані на використанні типово урбаністичних засобів переміщення: громадського та особистого транспорту, велосипеда, пішого ходу.
На відміну від класичного спортивного, міське орієнтування має декілька способів завдання контрольних пунктів. Це можуть бути адреси, місцеві назви і орієнтири, властиві міському ландшафту; умовні схеми і фотографії; комбіновані опису та міські загадки.

Реєстрація команди за посиланням

Квест (від англ. quest – пошук, пошуки пригод) – аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.
Під час гри команди вирішують логічні завдання, здійснюють пошук на місцевості, будують оптимальні маршрути переміщення, шукають оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших.

Для нас важлива Ваша думка

Top