Ви тут
Домашня > Event > День музейного селфі

День музейного селфі

Започаткована відомою британською блогеркою та мистецтвознавцем @MarDixon в рамках проекту CultureThemes у 2014 році, акція День музейного селфі з кожним разом знаходить все більше прихильників по усьому світу. Так у 2016 р. в Україні до міжнародного флешмобу долучилися близько 50 музеїв, 2017 р. – понад 60, 2018 р. – 65 музеїв.
Цього року музеї, що належать до базової мережі закладів культури м. Полтави, а саме: Музей історії Полтавської битви Poltava battle history museum, Полтавський художній музей, Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка, Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка, Музей Панаса Мирного та Полтавський літературно-меморіальний музей І.П. Котляревського, вже втретє долучаються до флешмобу.
Акція полягає в тому, що кожен бажаючий може безкоштовно зробити селфі на будь-який мобільний пристрій (смартфон чи планшет) на фоні, чи поруч із музейним експонатом або ж на фоні улюбленого музею, та опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook, Twitter чи Instagram із хештегом #MuseumSelfie та хештегом того музею, де зроблене фото. (#Poltavabattlemuseum , #MuseumSelfieDayЯрошенко, #PanasMirnyMuseum, #літературниймузейКотляревського, #музей_садибаКотляревського )
Акція має два застереження:
– категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
– зроблене в музеї селфі не можна використовувати, як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Автори найкращих селфі, відібрані вищезазначеними музеями будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором “Полтава туристична”.
Подробиці на сторінках музеїв.
Чекаємо на круті фото в музеї 🤳👍😍

#MuseumSelfieDay

Для нас важлива Ваша думка

Top