Ви тут
Домашня > Анонси

В Лубнах уперше відбудеться фестиваль “Замкова гора”

Фестиваль презентує лубенцям та гостям міста багату історію краю та відкриє Україні Лубни як місце цікавого та недорого відпочинку. Організатори заходу – громадські активісти , історики та підприємці поєднають історію, культуру, літературу, спорт та покажуть громаді як можна відпочивати по-європейськи, не перетинаючи кордонів України.

“Вишиваний шлях” Полтавщиною

Пропонується (у кого є така можливість) зустріти учасників Всеукраїнський велопробіг маршрутом «Вишиваний Шлях» та проїхати з ними ділянку маршруту Котельва-Опішня-Диканька-Полтава.

Опішне розпочинає гончарне здвиження!

В одному з найбільших й найвідоміших гончарних осередків України стартує низка унікальних подій, що відбудуться в рамках VІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ-2016»!

Презентація туристичного маршруту «Заповідна краса Полтавщини»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського буде проведено презентацію туристичного маршруту «Заповідна краса Полтавщини».

Х-й фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone» у Кременчуці

Фестиваль «Extreme-zone» проводиться з метою популяризації здорового способу життя, профілактики соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі та розвитку фізичної культури та любительського спорту серед молоді, залучення молоді та молодіжних громадських організацій до організації змістовного дозвілля і відпочинку молоді.

ТОП-7 святкувань на Полтавщині, які варто відвідати всією родиною у травні

Цікаві тематичні свята проходитимуть у різних населених пунктах Полтавщини. Куди, коли, кому і чим краще їхати рекомендує туристичний клуб InGreen.

Весело й змістовно відзначимо День Європи у Полтаві!

Фестиваль “Гастрономічна гостинність Полтавщини”, Фестиваль Європейської музики в рамках міжнародного фестивалю-конкурсу «Euro Art Fest», акція «Піднімемо Україну разом

Салон-студія “Лялина світлиця” запрошує !

Програма відпочинкових турів вихідного дня «Відпочиваємо по-полтавськи» на березень-грудень 2016 року
в садибці сільського зеленого туризму Полтавщини салоні-студії «Лялина Світлиця»

Покази вистав-фіналістів V Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок “Прем’єри сезону 2015”

Ви маєте унікальну можливість побачити в Полтаві вистави театрів ляльок України, які стали фіналістами огляду-конкурсу “Прем’єри сезону 2015”.

Виставка карикатур “Карлюка 2016” відкриється 1 квітня

1 квітня у великій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім. Н.Ярошенко спільно з фестивалем мистецтв «Гоголь-фентезі» традиційно відбудеться відкриття Міжнародної виставки карикатур «Карлюка-2016», на якій будуть представлені експозиції карикатуристів Словаччини (арт-центр м. Прешов, Словаччина, організатор Петер Разус за підтримки уряду Словаччини) та інші.

Top