Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > Мандрівники Гриненки презентували “Блакитну мрію” в Полтаві

Мандрівники Гриненки презентували “Блакитну мрію” в Полтаві

Сьогодні мандрівники  Анна та Вадим  Гриненки з своїм 3,5-річним сином Любомиром презентували в Полтаві свою #bluedream – “Блакитну мрію”, якою є відновлений блакитний ретроавтомобіль ГАЗ-21 “Волга”, та розповіли про грандіозний план майбутньої подорожі, розпочати яку вони планують вже на початку серпня.

Неймовірно позитивна смілива київська сім’я Гриненків планує на цьому авто подолати багато тисяч кілометрів: зробити кільце по Європі і через Туреччину, Іран, Пакистан та Індію дістатись Шрі-Ланки.

Чому для них важливо було презентувати автівку і свою подорож в Полтаві? Тому що Вадим Гриненко родом з Полтавщини.

Розповіли відчайдухи й про джерела фінансування майбутньої подорожі.

Виявляється, коштів на всю мандрівку наразі вони не мають і планують заробляти їх, так би мовити, в процесі. Способи заробітку бачать різні: сподіваються знаходити роботу в країні перебування та монетизувати сторінку в мережі Facebook та власний сайт.

Ретроавтомобіль для своєї подорожі Гриненки обрали тому, що він технічно простий і його можна відносно не складно самотужки відремонтувати в польових умовах, що дуже важливо в екзотичних країнах. Назвали його “Блакитна мрія” тому, що і сам автомобіль і такі далекі подорожі були лише блакитною мрією для переважної більшості громадян СРСР. А зараз кожен має змогу подорожувати автівкою в далекі країни, навіть не маючи високих доходів.

До початку запланованої подорожі всього місяць, а одна велика проблема досі не вирішена: родині для мандрівки потрібен трейлер. Грошей на нього вони не мають. Але сподіваються домовиться з українським виробником. Вважають, що під час подорожі зможуть гарно розрекламувати українські трейлери і фірма, яка їх виготовляє, зможе вийти на міжнародний ринок. Перемовини тривають.

Вадим Гриненко за кермом “Блакитної мрії”

Для родини Гриненків це далеко не перша подорож. Вони вже об’їхали і обійшли багато країн, в тому числі такі не привітні до туристів, як Гондурас чи Еквадор. Сім’я просто живе подорожами, це їх стиль життя. Маленького Любомира вперше вони взяли в мандрівку, коли тому не виповнилося ще й року. Анна та Вадим хочуть побачити якомога більше, відвідати якомога більше країн а життя коротке. Тому вони не чекають, коли зароблять на подорож, під час якої зможуть зупинятись в 5-ти зіркових готелях. Хоча це зовсім не значить, що комфорт їм не до душі.

Про своє захоплення, про свої подорожі Гриненки розповідають на сторінці в мережі Facebook @gryntravelcom та на сайті www.gryntravel.com. Тож підписуйтесь та насолоджуйтесь пригодами, враженнями, емоціями Анни, Вадима та маленького Любомира.

Сподіваємось, що розголос про відчайдушну родину мандрівників Гриненків допоможе їм фінансово та надихне інших людей подорожувати таким чи подібним способом.

Для нас важлива Ваша думка

Top