Ви тут
Домашня > Фото та відео з подій > Фестиваль “Полтавська галушка” 2018 (фото, відгуки)

Фестиваль “Полтавська галушка” 2018 (фото, відгуки)

Полтава давно не бачила фестивалю такого масштабу і так якісно організованого! Перший Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка” однозначно вдався! Організатори постарались на славу. Гостям було що поїсти, що послухати, на що подивитись, що купити і чим здивуватись.

Взагалі трішки дивно, що досі тему Полтавської галушки, яка відома далеко за межами Полтави і навіть України, ніхто не спробував використати для брендування якогось масштабного движу, оскільки тема ця має високий туристичний потенціал і цікава для самих полтавців.  Тож, коли стало відомо про проведення в Полтаві фестивалю Полтавської галушки, подумалось: нарешті, нарешті щось робиться в правильному напрямку.

Зрозуміло, що Полтава, це не лише галушки, Котляревський і Гоголь. Є багато інших тем і мотивів, які спроможні зацікавити туристів. Але не можна не використовувати те, що вже є, чим ВЖЕ відома Полтава.

Приємно було бачити, що учасники, здебільшого, працюють з задоволенням, а не з під палиці, що організатори потурбувались про всілякі дрібнички, яких, зазвичай, так не вистачає полтавським движухам. Якісне креативне оформлення торгових місць, веселий настрій учасників сприяли чудовій, життєрадісній атмосфері фестивалю.

Гості фестивалю  відчували себе очікуваними відвідувачами добре організованого заходу: завдяки вказівникам було легко зорієнтуватись, перед сценою було достатньо стільців,  достатня кількість столиків, сміттєвих урн, фотозон, локацій розваг для малечі…

Гості могли не лише скуштувати галушки, а й навчитись їх самостійно готувати

Професійні та аматорські творчі колективи на ДВОХ сценах не дозволяли гостям сумувати впродовж усього дійства.

Особливою родзинкою фестивалю була участь гостей з прізвищем Галушка з усіх куточків України.

До біса приємно, що фестиваль справді народний, організований людьми для людей, а не для галочки у звіті якогось управління культури. До речі, для чого ми ті управління фінансуємо? Саме тому Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка” має перспективи стати регулярним, справді міжнародним.

Звісно, є над чим працювати, звісно були “трабли”, бо ні організатори ні учасники не очікували такої кількості гостей, звісно, є що вдосконалювати і куди рости. Тобто відбувається нормальний закономірний процес становлення нового потужного яскравого фестивалю в Полтаві, на який незабаром будуть масово їхати гості з усіх куточків України та з інших країн.

Хочеться щиро подякувати за роботу головній ініціаторці фестивалю Ларисі Семенязі і побажати не зупинятись, виходити на всепланетний і міжгалактичний рівень!

Лариса Семеняга
Лариса Семеняга

Повна фотогалерея з Міжнародного фестивалю “Полтавська галушка” 2018

 

Переглянути світлини в оригінальній якості можна на нашому каналі Flicr за посиланням

Відгуки про фестиваль Полтавська галушка

Для нас важлива Ваша думка

Top