Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > Еколого-пізнавальна стежка “Подорож до озера Судевське” відкрилась!

Еколого-пізнавальна стежка “Подорож до озера Судевське” відкрилась!

В День еколога в Національному природному парку «Нижньосульський» відбулося довгоочікуване відкриття еколого-пізнавальної стежки “Подорож до озера Судевське”.

Протяжність екологічної стежки 3 км., її маршрут розділено на дев’ять зупинок, хоча він може бути і коротким в залежності від віку екскурсантів, теми, призначення, тривалості екскурсії. Кожна з зупинок облаштована інформаційними стендами. На кожній зупинці екскурсанти матимуть змогу дізнатися багато цікавого про місцеве розмаїття флори і фауни, поринути в історичне минуле стародавнього козацького села, зробити пам’ятне фото біля 400-річної верби і насолодитися красою лісу та озера Судевське.

Маршрут репрезентує природний заплавний комплекс на лівому березі річки Сула в її пониззі, у складі якого заплавні луки (псамофіти, справжні, засолені, заболочені), ліси (соснові, вільшаники), водойми (озеро старичного типу, болото) та псамофітний боровий комплекс.

Мета стежки – рекреація, виховання та освіта у сфері охорони навколишнього природного середовища, поширення знань про природу та людину, як невід’ємну частку довкілля.

Джерело

Для нас важлива Ваша думка

Top