Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > Гра-квест «Скарби короленківської садиби»

Гра-квест «Скарби короленківської садиби»

Науково-пізнавальна гра-квест «Скарби короленківської садиби» – це динамічний інтерактивний проект, вибудуваний за законами квестового комп’ютерного жанру та перенесений у реальність. В його основі лежать базові знання учасників з літератури, географії, історії, етнографії, логіки. Провідною темою квесту є життя і творчість В. Г. Короленка. Під час взаємодії в мікрогрупах учасники долають певні «інтелектуальні перешкоди» й одночасно поглиблюють свої знання. Етапи гри передбачають для них зміни тих чи інших ролей, можливості для виявлення лідерських якостей, формують умови для позитивного настрою й здобуття нових навичок поведінки та миттєвого реагування у нестандартній ситуації


Квест охоплює усю територію музейного комплексу: сад, паркову зону та два музейних приміщення. Найбільш захоплюючим етапом для кожної з трьох команд є вхід у меморіальну частину. Під наглядом інструкторів (музейних працівників) учасники можуть не тільки наблизитися та доторкнутися до певних речей, а й, наприклад, підібрати ключик і відкрити таємничу шухлядку, зазирнути в аптечку чи комод. Тим самим музей відкриває для учасників можливість зазирнути, так би мовити, за «зачинені двері», зруйнувати споконвічну заборону ні до чого не торкатися руками в музеї.


Квест «Скарби короленківської садиби» має кілька варіацій для різного віку від 9 років і старше (без обмежень). Участь беруть організовані групи від 15 до 30 осіб. Проводиться сезонно: весна, осінь (у бездощову погоду) у будні. Обов’язковий попередній запис!
Вартість: дит. квиток – 20 грн, дор. квиток – 40 грн. Організація квесту для групи 15 чол – 150 грн., для групи 30 чол – 300 грн. Додатково замовниками привозиться наповнення скрині зі скарбом!

Для нас важлива Ваша думка

Top