Ви тут
Домашня > Фото та відео з подій > Перший “КолоСАЛЬНЫЙ Мото-Фест”. ФОТО, відео

Перший “КолоСАЛЬНЫЙ Мото-Фест”. ФОТО, відео

З 14 по 16 липня у с. Петрівка відбувався “КолоСальний мотофест” – близько п’ятиста учасників з’їхалися з усієї України, а також Молдови і Білорусі.

Баби, сало і рок-н-рол — такий слоган колосального мотофесту, який цьогоріч вперше проводять на Полтавщині любителі мотобайків. Гостей тут зустрічають не хлібом-сіллю, а салом із часником, а також частують добрячою порцією міцного українського року!


“Сенс у тому, щоб об’єднати людей, показати, що є такий крутий моторух не тільки у Полтаві, що є у нас такі гарні люди”, — розповідає ведучий фестивалю Павло Журавльов.

“Люди, які є байкерами – це вже люди забезпечені, люди, які вже хочуть бути відповідальними і також бажають відповідального ставлення до них на дорозі, тому це і є одна з причин привернути увагу людей до байкерського руху. Вони виглядають суворо, вони виглядають маскулінно. Але підійдіть до них — вони будуть раді познайомитися”, — додає ведучий фестивалю Олександр Лазарев.

На байк-шоу приїхали мотолюбителі з декількох українських міст, а також з-за кордону. Мотофест відбувався на базі відпочинку с.Петрівка на мальовничому березі Ворскли.

Гості фестивалю у захваті: “Дуже раді за Полтаву, дуже подобається атмосфера! Супер. Мені подобається сцена, подобаються гурти, які виступають на сцені, — каже Володимир Яковенко. “Приїхали зарядитися цією енергетикою, позитивом! Я не байкер, але я цього прагну”, — ділиться своїми враженнями Мирослава Вовк.

Організатор Сергій Старостенко розповів про програму мотофесту, а також додав, що без сала тут не обійдеться:”Дуже багато класних смішних конкурсів, в яких всі учасники отримають призи. Усі насміємося од пуза! Завтра будуть обрані найколосальніші силачі, найколосальніші важковаговики. Навіть конкурс на найколосальнішого дрища буде! Без колосальніших леді також не обійдеться! Тож все буде колосально!”

На переконання учасників фестивалю, мотоцикл — це невіддільна частина їхнього життя, і те, що дозволяє реалізувати бажання у вільному пересуванні країною — наприклад, зранку захотіти поїхати у Карпати, і вже ввечері опинитися там:

“Байк — це дуже зручний спосіб пересуватися, бути там, де і коли ти хочеш. Це — не машина, яку в тебе хтось забере, бо йому потрібно привезти на дачу якусь розсаду або диван. Це — лише твоє. Мотоцикл — це транспорт для одного або максимум для двох — для тебе та твоєї коханої. Це навіть не транспорт і не забавка, це предмет для душі”, — розповів Микола Автомат, байкер з Полтави.

Три дні поспіль гості фестивалю заряджалися драйвом від українських рок-гуртів “СrazyHard”, “10 негритят”, “Совершенно секретно”, “Motо Road”, “Село і люди”, та “Брати Гадюкіни”.

Окрім спілкування байкери також змагалися у спритності керування байком та в інших ігрових конкурсах. Організатори впевнені, що такі зльоти мають поєднувати братів по духу, адже байкера зрозуміє тільки байкер.

“Жоден автомобіль не допоможе тобі розслабитися, — каже нам найстаріший засновник байкерської культури в Полтаві, засновник байк-клубу “Order of The Eagle” байкер Палич. — При скандалі вдома з жінкою чи з тещею, чи з кимось ще… У мотоцикл сідаєш, 20-40 км проїхав — і у тебе все спадає з душі”.

На другий день любителі швидкості проїхали урочистою колоною маршрутом пам’яток Полтави та центральними вулицями міста. За планами організаторів, наступного року подія мотофестивалю під Полтавою має долучити ще більше прихильників байкерського руху.

Ксенія Малік, Роман Коба, Артур Шибалов, “Полтавське Громадське Телебачення”

Джерело

Фотогалерея з КолоСального мотофесту від Jalyna Sadovnikova та Romko Suc

 

Для нас важлива Ваша думка

Top