Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > П’ять ексклюзивних тематичних екскурсій від “Таємничої Полтави”

П’ять ексклюзивних тематичних екскурсій від “Таємничої Полтави”

Пошуково-дослідницький проект «Таємнича Полтава» запрошує полтавців та гостей міста на авторські тематичні пішохідні екскурсії у серпні.
6, 10 та 12 серпня на 16.00 буде проведена абсолютно нова тематична екскурсія «Невідомі Павленки». Вона продовжить цикл екскурсій «Історичні райони Полтави». В рамках цього циклу у 2016-2017 роках уже було розроблено та проведено тематичні екскурсії «Німецька колонія» та «Історія Подолу – між рікою і горою». Нова тема проходить по історичному району – колишньому передмісті Полтави – Павленках. Козацьке село, яке стало частиною міста. Місце, де жили видатні діячі культури і науки. Вигляд цієї частини міста за останні 100 років сильно змінився, але все-одно це є один з найкраще збережених історичних районів Полтави. Ми пройдемо рівнинами і ярами, повз поле і через ліс. А ще, побачимо головну “пам’ятку” міста за версією Юрія Тимошенка. Все це – Павленки. Приєднатися до екскурсії можуть усі бажаючі.


6 та 12 серпня на 10.00 буде повторена надзвичайно цікава архітектурна тема «Полтавський Модерн». Вона вже проводилася у 2015 році і зібрала багато позитивних відгуків. Модерн, це не лише напрям в архітектурі, це не тільки стиль вграфіці та скульптурі – це тип мислення, це спосіб життя. Він з’явився несподівано наприкінці ХІХ ст. і так само швидко зник після Першої Світової. Модерн підкорив всі країни і залишив сліди майже в кожному місті. У Полтави є своя унікальна історія цього стилю – вона подарувала світу Український модерн. Ця подорож присвячена загадковому і живому, яскравому та вигадливому – полтавському модерну.


Нагадаємо, у вересні 2017 року пошуково-дослідницький проект «Таємнича Полтава» відзначить свою четверту річницю. За цей час спеціально в рамках проекту було розроблено 20 авторських тематичних екскурсій, учасники неодноразово були у музеях міста на екскурсіях, квестах, майстер-класах. Проект отримав три нагороди від міської влади. Приєднатися можуть усі бажаючі.

Для нас важлива Ваша думка

Top