Ви тут

Будинок відпочинку “Золота Сота”

Автономний будинок для відпочинку Золота Сота з видом на річку розташований в селі Петрівка Полтавської області. До послуг гостей сад з обладнанням для барбекю. В усіх зонах помешкання доступний безкоштовний Wi-Fi. На території будинку облаштовано безкоштовну приватну автостоянку.


Родзинка будинку “Золота Сота” – апітерапія (медична практика в альтернативній медицині, яка полягає у використанні бджолиних продуктів. Лікування бджолами відновлює кровообіг і стабілізує тиск) та пасіка.

“Апітерапія у нашому будиночку — це сон на вуликах. Унаслідок мікровібрації бджіл та за рахунок випарів, які йдуть із інгалятора у людини відновлюється робота серця, покращується нервова система. Таке оздоровлення корисне й для дихальних шляхів. Вилікувати якусь хронічну хворобу за допомогою спання на вуликах неможливо. Але оздоровитися досить реально”, – прокоментував пасічник та господар апібудиночку Віталій Мостовий.

Під ліжками знаходяться два вулики по 24 рамки. У ліжку стоять інгалятори, звідки виходять випари меду, прополісу та маточного молочка перги. Самі бджоли літають надворі, і до будиночку не потрапляють.

“Ми вирішили розвинути сільський зелений туризм. Це коли люди приїжджають відпочивати до власників сільського будинку та живуть разом деякий час на одній території. Він зараз набирає обертів у всій країні. Зараз модно оздоровлюватися. Ми хочемо повернути оту національність та традиції, котрі є в українців. Люди повинні розуміти, що таке село, що таке справжня екологічно чиста їжа та активний відпочинок”, – зазначила господиня апібудиночку Марина.

Сон на вулику-лежанці – чудова комплексна терапія на цілий організм людини, що базується на ії близькому контакті з бджолиною сім’єю. Це величезне біологічне магнітне поле, під дією якого відбувається вирівнювання порушень електромагнітного поля людини, внаслідок яких виникають різні захворювання. На організм людини великий позитивний вплив має не лише “живе” тепло бджолиної сім’ї, але й мікровібраціі, які створюються змахами крилець бджіл, що діють як вібромасаж, що, у свою чергу, позитивно діє на нервову, кровоносну, м’язеву систему, створюючи умови для самокоригування функцій внутрішніх органів. Вуликотерапія покращує діяльність серцево-судинної системи (відбувається стабілізація артеріального тиску, покращення мозкового та периферичного кровообігу, збільшення серцевого викиду), нервової та ендокринної системи (гармонізація балансу симпатичної та парасимпатичної нервової системи, оптимізація обмінних процесів), дихальної системи (за рахунок інгаляцій вуликового повітря, насиченого фітонцидами, прополісом, воском). Крім того, покращується психоемоційний статус людини, що відображається у знятті фізичної й емоційної втоми, підвищенні працездатності, посиленні очищення й регенерації тканин, підвищенні імунітету та реактивності й адаптогенності організму.

Привітні господарі Золотої Соти не лише забезпечують своїх гостей якісними смачними продуктами, а й проводять екскурсії на пасіку. В сезон ви можете власноруч викачати собі натурального запашного меду, побачити королеву-матку та скуштувати справжнього полтавського меду. Крім того, господарі запропонують вам духмяний питний мед (його ще називають медовий напій,  хмільний мед, питний мед, медівка, медовиця, медуха, медовуха) – слабоалкогольний напій, що виготовляється шляхом ферментації (бродіння) з натурального бджолиного меду.

Апартаменти містять власну кухню. Гостям надаються рушники та постільна білизна.

Серед інших зручностей будинку для відпочинку “Золота Сота” варто зазначити сонячну терасу.

 

В будинку гості можуть взяти напрокат велосипед або човника а в околицях можна зайнятися риболовлею.

Одночасно “Золота сота” може прийняти до 5 гостей.

Адреса будинку відпочинку “Золота Сота”:

с. Петрівка, садове товариство “Петрівець”,  вул. Садова, 16, автотраса Н-12 (напрямок на Диканьку), 20 км. від Полтави.

Тел. (050) 649-69-29; (050) 250-43-78. Господарі – Віталій і Марина.

Група будинку Золота Сота в мережі Facebook.

Для нас важлива Ваша думка

Top