Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > В Кременчуці та Гадячі купатись не рекомендують

В Кременчуці та Гадячі купатись не рекомендують

За результатами лабораторних досліджень станом на 12 червня, у річці Псел зафіксували перевищення норми кишкової палички майже у 6 разів. Такі дані лабораторних досліджень опубліковані на офіційному сайті Гадяцької міськради.

За інформацією «Полтавський обласного лабораторного центру МОЗ України», нормальний показник лактозо позитивних кишкових паличок — до 5 млн. Фактично ж індекс ЛКП у Пслі становив:

05.04.17 — 15 млн, перевищення в 3 рази;
16.05.17 — 15 млн, перевищення в 3 рази;
22.05.17 — 24 млн, перевищення в 4,8 рази;
29.05.17 — 46 млн, перевищення в 9,2 рази;
06.06.17 — 24 млн, перевищення в 4,8 рази;
12.06.17 — 29 млн, перевищення в 5,8 рази.

З метою попередження епідемічних ускладнень купатися в річці Псел не рекомендується до покращення лабораторних показників.

Директор Кременчуцького міськрайонного підрозділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби України» Василь Товстий повідомив: “Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі Центральний на початку пляжу (район кафе «Ахтамар») та наприкінці (район колишнього кафе «Арарат» ), а також у р. Сухий Кагамлик в кілька разів перевищує нормативні показники”.

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань під час відпочинку медики пропонують  застосовувати обмежувальні заходи щодо купання на пляжах міста. А також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, особливо для купання.

Для нас важлива Ваша думка

Top