Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > Музей важкої бомбардувальної авіації отримав новий експонат

Музей важкої бомбардувальної авіації отримав новий експонат

Гвинтокрил МІ-8 відкриють для відвідування після проведення реставраційних робіт

На підставі наказу директора Національного військово-історичного музею України Ярослава Тинченка із Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки (м.Луцьк) до Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації передали демілітаризований вертоліт Мі-8.

Мі-8 | Ілюстративне фото: mil.gov.ua
Мі-8 | Ілюстративне фото: mil.gov.ua

Як повідомив «Полтавщині» заступник директора музею Петро Романюк, новий експонат відкриють для відвідувачів протягом року:

— Вертоліт перебуває зараз у не найкращому стані і потребує реставрації, адже раніше він перебував не у авіаторів. Наприклад, у Луцьку передня стійка вертольота вросла в землю. А ми все-таки військові льотчики, і знаємо, як обслуговувати саме авіаційну техніку, які проводити регламентні роботи. Маємо плани до кінця року, можливо, ще раніше завершити реставрацію, відкрити експонат для відвідувачів, впускати їх до кабіни вертольоту.

Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації, як філіал Національного військово-історичного музею України, почав роботу 1 вересня 2016 року. До цього він носив назву Музею дальної та стратегічної авіації.

Довідково. Музей працює щодня окрім понеділка, з 10:00 до 17:00. Вартість квитка для дорослих — 20 грн, для школярів та студентів — 10 грн, для військовослужбовців та пільгових категорій вхід безкоштовно. Музей наразі працює на території військової частини, тому окрім вихідних днів візит потрібно наперед узгодити за номером телефону (066) 853-49-02.

Нагадаємо, що у червні 2016 року Полтавська облрада вирішила реорганізувати обласну комунальну установу «Полтавський музей дальної авіації» шляхом приєднання до Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського». Це рішення було прийнято, щоб музеєм опікувалося Міністерство оборони, а кількість його експонатів збільшувалася. Рік назад полтавці очікували на новий літак та вертоліт. Як бачимо, першою привезли саме гвинтокрилу машину.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Джерело

Для нас важлива Ваша думка

Top