Ви тут
Домашня > Туристичні Новини > 1-го липня в Опішні вируватиме ШІСТЬ фестивалів!

1-го липня в Опішні вируватиме ШІСТЬ фестивалів!

Цього літа гончарське містечко Опішне перетвориться на справжню ФЕСТИВАЛЬНУ СТОЛИЦЮ!

В рамках ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг–2017», посеред численних мистецьких подій, майже одночасно завирує П’ЯТЬ ФЕСТИВАЛІВ!

Почули лункий спів металу й дужого молота? Будьте певні: в Опішному зібралися найталановитіші ковалі України! Погляньте на їхню роботу впродовж 26 червня – 1 липня 2017 року: саме в цей час триватиме СЬОМИЙ Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–XXI»! Саме 1-го липня Ви побачите твори учасників та дізнаєтеся імена переможців!

Упродовж 26 червня – 1 липня 2017 року в Опішному вперше відбудеться «Фестиваль вогню» – арт-шоу за участю українських художників-керамістів, що поєднає пратехнології та новітні авторські способи виготовлення й випалювання творів кераміки.
Багатством програми, безперечно, вразить Національний фестиваль гончарства, що пройде в Опішному 1 липня 2017 року. Він стане кульмінаційним акордом «Здвигу–2017».

І це ще не все! Впродовж дня в Центрі розвитку духовної культури Опішному триватиме Фольклорний фестиваль «Гончарське перевесло», який презентує фольклорні колективи й естрадні етногурти України.

Цінувальники жіночої вроди та оригінального мистецтва бодіпейтінгу не зможуть залишити поза увагою СЬОМИЙ Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» («BСFU-2017»).

На гурманів 1-го липня в Опішні чекає Фестиваль Натуральної Їжі, який пройде в ЕтноПоселенні “Старий хутір”. Гості фестивалю зможуть скуштувати сирники, крупці, узвари, трав’яні чаї та багато-багато інших страв.

Розмай фестивальних барв Опішного дивовижний!
Завітайте, не пошкодуєте!

Для нас важлива Ваша думка

Top