Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Ресторан “Україна” в Кременчуці – рекомендуємо

Ресторан “Україна” в Кременчуці – рекомендуємо

Цього тижня за пропозицією інтернет-видання «Полтавщина туристична» мною, Яною Коваль та Ганною Бутовою, були проведені перевірки закладів громадського харчування у м. Кременчук. Тож, розпочнемо )
Першим закладом, який ми відвідали, став ресторан «Україна». Знаходиться даний заклад по вул. Соборній, буд. 16 у самому серці міста Кременчука. Заклад має два поверхи. На першому поверсі – малий зал, на другому – великий. Заклад приємний та затишний. Світлі приємні кольори, на стелях можна бачити красиву ліпнину, а з вікна відкривається гарний вигляд на площу Незалежності.


Критерій перевірки перший: мова
Почали говорити українською. Офіціант спілкується російською. Продовжуємо говорити українською. Офіціант продовжує спілкуватись російською. Говоримо, що нам не зрозуміло. Просимо спілкуватись державною мовою. Офіціант погоджується та переходить на українську.
Далі я почала говорити англійською та спитала: «Хто може мене обслужити англійською?» На що отримали відповідь, що, на жаль, англійської мови офіціант даного закладу не розуміє, а тому нічого порекомендувати із запропонованого меню не зможе. Отже, перевірку на знання англійської та можливості обслужити іноземця ресторан «Україна» не пройшов.

Інтер'єр ресторану Україна

Критерій перевірки другий: меню
Меню у ресторані «Україна» складене українською мовою. Англійського меню чи перекладу немає. Отже, знову іноземцю не везе ) Самостійно розібратися, що ж саме він замовляє, в нього знову, на жаль, не вийде.


Ціни:
Ціни в ресторані «Україна» приємно вразили. Ціни середні, на деякі страви навіть дешеві. Кава «Американо» вартує 15,00 гривень. Також замовили деруни з грибами. Їх вартість складає 20,00 гривень. Подали 5 великих дерунів. Особисто я навіть не змогла доїсти ) Кухня смачна та ситна.
Серверування:
Посуд, якщо чесно, дешевий. Це дуже добре видно. Також видно, що йому не перший рік, так як тарілки всередині поцарапані, що зовсім не личить статусу ресторану.
Перед подачею страви офіціант попередньо принесла столові прибори, які просто розклала на скатертині, що є неприпустимим. Столові прибори мають подаватися в окремій серветці.


Чистота:
Заклад чистий, доглянутий. Туалет також.


Обслуговування:
Обслуговування привітне. Зауваження стосовно мовного питання ми залишили для опрацювання. Пізніше нами знову буде повторно перевірений даний заклад для того, щоб побачити: чи створили меню англійською мовою або ж чи є переклад англійською у головному меню закладу під кожною запропонованою стравою; чи переходять офіціанти ресторану «Україна» на державну мову без окремого прохання, коли чують, що людина спілкується українською, а також чи справився ресторан з задачею та чи вирішив питання з англомовним обслуговуванням. Усе це дізнаємось пізніше і, звісно, будемо повідомляти Вас )
Щиро запрошуємо усіх до нашого гостинного міста Кременчука! )
Який заклад був наступним в ході нашої перевірки, читайте у наступній статті )

Яна Коваль

Для нас важлива Ваша думка

Top