Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Lounge-bar «Infinity» в Кременчуці – рекомендуємо

Lounge-bar «Infinity» в Кременчуці – рекомендуємо

Продовжуємо розповідати про нашу перевірку закладів громадського харчування у місті Кременчук. Перевіряємо заклади в першу чергу на знання та володіння українською мовою та можливість якісно обслужити нею клієнта. Також перевіряємо, чи може заклад обслужити іноземного гостя, який до них завітав. Для цього обрана мова, що вважається інтернаціональною мовою світу – англійська.

lounge-bar «Infinity»
Наступний заклад, який був нами, Яною Коваль та Ганною Бутовою, відвіданий – lounge-bar «Infinity» у місті Кременчуці. Кафе знаходиться в центрі міста на розі вулиць Соборна та Академіка Маслова. Інтер’єр темний, глибокий, як і має бути у будь-якому лаунж-кафе. Дуже зручні та комфортні крісла, в яких приємно розслаблятися та відпочивати. Під стелею по всьому периметру закладу розміщені великі витяжки, і це значить, що Вам не прийдеться сидіти у задимленому приміщенні, так як в цьому закладі в меню входить кальян.


Розпочнемо перевірку )
Критерій перевірки перший: мова
Як і в більшості закладах громадського харчування у місті Кременчуці, офіціанти спілкуються російською. Попросили обслуговувати нас українською, з чим офіціанти одразу погодились та в подальшому обслуговували нас державною мовою, з чим добре справились.
Потім вирішили випробувати наскільки в lounge-bar «Infinity» можуть обслужити іноземного гостя. Почали говорити англійською та попросили нам щось порекомендувати із запропонованого меню. Офіціант покликала бармена, який також справився із даною задачею. Хоч і середньо, але зміг порекомендувати найсмачніші, на його погляд, страви та розповів що входить у їх складову.
Отже, перевірку на володіння державною мовою, а також англійською lounge-bar «Infinity» пройшов.

Критерій перевірки другий: меню
Меню у lounge-bar «Infinity» складене російською мовою. Українською мовою меню відсутнє. Так само як і немає меню англійською мовою чи хоча б перекладу такою під запропонованими стравами. Це є мінус, так як обслуговуючий персонал не володіє настільки англійською, щоб перекласти усю інформацію в повному обсязі, що звісно створює незручності для іноземного гостя даного закладу.

Ціни:
Ціни в закладі lounge-bar «Infinity» в Кременчуці середні. Так перші та другі страви вартують в середньому від 20-70 гривень. За десерти можна заплатити в середньому 30 гривень. Також окремо є сніданки. Вартість їх складає в середньому 20 гривень.
Кухня смачна.

Серверування:
Подача страв та столових приборів правильна. Мінусів не зауважено.

Чистота:
Заклад чистий. Тут прибирають. Туалетна кімната також чиста.

Обслуговування:
Обслуговування привітне.

Звісно, після проведення перевірки, в книзі Скарг та пропозицій нами, як і завжди, було залишене звернення з проханням та рекомендаціями: перекласти меню на державну мову; створити меню англійською мовою або створити меню, в якому під кожною запропонованою стравою буде переклад англійською мовою.
Чи справився заклад з поставленими задачами – побачимо )
Щиро запрошуєм усіх до нашого гостинного міста Кременчука!
Який заклад був наступним в ході нашої перевірки, читайте у наступній статті )

Яна Коваль

Для нас важлива Ваша думка

Top