Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Кафе Milk у Кременчуці – рекомендуємо

Кафе Milk у Кременчуці – рекомендуємо

Продовжуєм розповідати про нашу перевірку закладів громадського харчування у м. Кременчуці. Наступним закладом після ресторану «Україна» було кафе «Milk».

Кафе Milk
Кафе знаходиться у самому центрі міста Кременчука за адресою: вул. І. Сердюка (Жовтнева), буд. 33. Заклад поділений на 2 зони – внутрішню та зовнішню – територію літнього майданчика. З кафе відкривається мальовничий вигляд на центральний сквер міста ім. О. Бабаєва та фонтан, які розташовані навпроти.

Критерій перевірки перший: мова
Ситуація з мовою така сама як і в попередньому закладі. Офіціанти спілкуються російською. Українською мовою добре спілкуються теж не всі офіціанти, адже після того, як ми попросили обслуговувати нас українською, перший офіціант покликав другого офіціанта. В результаті нас обслуговувало одразу два офіціанта даного закладу.
Англійською ніхто з персоналу не володіє. Коли почали задавати питання, допомогти нам у виборі якоїсь страви не змогли.
Отже, перевірку на знання англійської та можливості повноцінно обслужити іноземного гостя кафе «Milk» не пройшов.

Критерій перевірки другий: меню
Меню у кафе «Milk» складене російською мовою. Українською мовою меню відсутнє.
Однак, є меню англійською, що вже добре. Тобто навіть якщо іноземному клієнту допомогти та порекомендувати нічого в даному закладі не зможуть, клієнт, користуючись меню, зможе сам обрати для себе бажану страву.

Ціни:
Ціни в закладі «Milk» в Кременчуці середні, на деякі страви навіть високі. В порівнянні з попереднім рестораном – ціни вищі. Так, середня ціна на салати тут вагається від 80-100 гривень. Другі страви також коштують в більшості від 80 гривень і вище. За десерти можна заплатити в середньому 30 – 60 гривень. Однак кухня смачна.

Серверування:
До посуду претензій немає. Так само як і до подачі страви та приборів. Прибори були подані правильно, у окремій серветці.

кафе Milk

Чистота:
Заклад чистий. Туалетна кімната у закладі одна – спільна як для жінок, так і для чоловіків. Чиста відносно. Є пил. Також збентежила відеокамера, яка розташована одразу під стелею в туалетній кімнаті, навпроти дзеркал. Присутність її тут незрозуміла. В дамській кімнаті жінки часто можуть підправляти макіяж чи зачіски. Тому особисто я вважаю, що знімати це на камеру не є зовсім етичним.

Кафе Milk

Обслуговування:
Обслуговування привітне.
Після того, як провели перевірку, в книзі Скарг та пропозицій нами було залишене звернення з проханням та рекомендаціями: перекласти меню та чеки на державну мову, а також створити умови для повноцінного обслуговування іноземних клієнтів англійською мовою.

Чи справився заклад з поставленими задачами – побачимо )

Щиро запрошуємо усіх до нашого гостинного міста Кременчука!
Який заклад був наступним в ході нашої перевірки, читайте у наступній статті )

Яна Коваль

Для нас важлива Ваша думка

Top