Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Кафе-кондитерська «Ласунчик» в Кременчуці – рекомендуємо.

Кафе-кондитерська «Ласунчик» в Кременчуці – рекомендуємо.

Наступний заклад громадського харчування, який був перевірений в ході перевірки на знання та володіння державною та англійською мовою, а також на інші критерії, стало кафе-кондитерська «Ласунчик», яке знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, буд. 28/40.

Кафе-кондитерська "Ласунчик"
Раніше це кафе вважалося в більшості дитячим. Дітки любили сюди ходити, а батьки організовували тут святкування різноманітних дитячих заходів. Зараз концепція закладу трохи змінилась. По-перше, з’явився ще один поверх. Тепер їх два. По-друге, офіціант пояснила, що в разі святкувань та проведень дитячих День народжень та інших схожих заходів, вони в більшості відмовляють у такому проведенні, тому що в закладі лише був зроблений новий ремонт. Зараз кафе «Ласунчик» перетворилося більше в кав’ярню. Тут можна випити смачної кави чи з’їсти тістечко, відпочити чи попрацювати.
Кафе знаходиться майже на перехресті вул. Шевченка та вул. Соборної. Це центральна частина міста. Навколо знаходяться багато різних магазинчиків та торговий комплекс «Мега».
Всередині заклад дуже затишний. Переважають приємні пастельні кольори. В даному закладі відчуваєш себе комфортно, майже як у дома, особливо занурившись у м’яке крісло.

кафе-кондитерська «Ласунчик»

Розпочнемо перевірку )
Критерій перевірки перший: мова

кафе-кондитерська «Ласунчик»

Зайшовши до закладу, мене гостинно зустріла офіціант і привітала мене російською. Я у відповідь почала говорити українською. Спочатку офіціант не зреагувала і почала розповідати про найсмачніші пропозиції закладу далі російською. Я попросила обслуговувати мене державною мовою, з чим офіціант погодилась. Українською володіє так само гарно, як і російською, тому проблеми не було. Однак, хочеться звернути увагу на дисонанс мов у даному закладі. Перед кафе стоїть дерев’яний стенд, де до закладу гостинно запрошуються гості та їм пропонуються страви та напої. Це все написано виключно російською. Тепер зовнішній фасад закладу. Тут взагалі цікаво. Напис: «Кафе – кондитерська», як позиціонує себе даний заклад, написано українською. Однак режим роботи та інше російською. Тобто дотримання якоїсь однієї мови навіть у оформленні закладу відсутнє. Як пояснила офіціант: «Для даного закладу це не є важливим. Пишуть, як зручно».

кафе-кондитерська «Ласунчик»

Англійська. Відвідала дане кафе двічі. Це була гарна можливість для перевірки володіння англійською різних офіціантів та можливість обслужити іноземця у даному закладі. Приємно здивували. Два офіціанта даного закладу впорались із завданням, і на моє здивування, досить непогано володіють англійською. Розуміють, про що просить клієнт, та можуть надати свої рекомендації та відповісти на питання. З цим завданням заклад цілком впорався. Тобто у кафе-кондитерській «Ласунчик» у м. Кременчуці зможуть якісно обслужити іноземного гостя, що завітає до нашого кременчуцького краю, що відповідає цілком практиці у всьому світі.

Отже, перевірку на володіння державною мовою кафе-кондитерська «Ласунчик» відносно пройшов. Зі знанням англійської заклад впорався.

Критерій перевірки другий: меню

Меню у кафе-кондитерській «Ласунчик» є лише на напої. На тістечка меню немає. Меню складене українською мовою. А от тістечка Вам допоможе обрати персонал закладу.

 

Ціни:
Ціни в кафе «Ласунчик» в Кременчуці середні. Так кава та кавові напої тут вартують від 15 – 30,00 грн., тістечка в середньому від 20,00 до 40,00 гривень, морозиво від 30,00 – 40,00 грн.

Серверування:

Посуд у гарному стані. Напої та десерти подаються правильно.

кафе-кондитерська «Ласунчик»

Чистота:

Заклад чистий. Щодо туалетної кімнати – ситуація інша. На меблях та інших предметах було зауважено достатньо багато пилу. Прибиральниця тут не дуже ретельно прибирає. Пил був зауважений як в перший раз, так і в другий. Звернула на це увагу персоналу закладу, на що мене запевнили, що зі своєї сторони також звернуть на це більш ретельну увагу.

Обслуговування:
Обслуговування привітне.

Після проведення перевірки кафе-кондитерської «Ласунчик» мною було залишене побажання звернути увагу на питання мови. Якщо клієнт спілкується українською, не варто чекати, поки він попросить обслуговувати його нею. Також була звернена окрема увагу на питання чистоти.
Чи справився заклад з поставленими задачами – побачимо )
Як і завжди, щиро запрошуємо усіх до нашого мальовничого та гостинного міста на Дніпрі – м. Кременчука!
Який заклад був наступним в ході цієї перевірки, читайте у наступній статті )

Яна Коваль

Для нас важлива Ваша думка

Top