Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Громадські туалети Кременчука: до Європи ще далеко…

Громадські туалети Кременчука: до Європи ще далеко…

Стало цікаво, в якому стані перебувають громадські туалети міста Кременчука. Не так давно був зроблений запит до Виконавчого комітету з проханням повідомити адреси усіх громадських туалетів міста, які знаходяться в парках та скверах. Та інформацію щодо їх створення в разі відсутності. Очікуємо відповідь. На разі перевірили стан вже існуючих. Перший був той, що знаходиться по вул. Майора Борищака (одразу біля скверу Бабаєва).

Місце розташування – у самому центрі, поряд – сквер, бульвар. Також це ще і ділова частина міста. Поряд знаходиться багато офісних приміщень та різних інстанцій. Стан громадського туалету приємно здивував. Адже зі спогадів у моєму дитинстві, стан його був набагато гірший, ніж зараз. Всередині чисто. Запахів ніяких немає. Вартість відвідування – 3,00 гривні. Мінус перший – рідкого мила немає!

Що є неприпустимим для місць великого відвідування населення, адже це не гігієнічно та не відповідає жодним санітарним нормам! Попросила власнику передати про це, так як даний туалет знаходиться у приватній власності, але касир повідомила, що власник знає і йому постійно про це говорять… Чому тоді рідкого мила досі немає? Залишається невідомим… Виходить, що власник просто жаліє мила для своїх клієнтів та економить на їх гігієні… Також мінус другий – незрозуміло як відвідати даний заклад людині з обмеженими можливостями. Адже щоб потрапити до туалету, потрібно спуститися по сходах. Людина в інвалідному візку цього зробити не зможе. Для неї відвідування даного туалету залишається неможливим. Тоді виникає питання – а як же ж бути людині, яка не може ходити???

Другим був громадський туалет, який знаходиться на Автовокзалі міста Кременчука. Тут людно, тому відвідувачів багато. І знову спуск по сходах вниз. Одразу зрозуміло – туалет доступний лише для людини, що може ходити.

Вартість відвідування складає 2,50 гривні. В порівнянні з іншими громадськими туалетами міста, стан цього є найнезадовільнішим. В повітрі стоять гострі неприємні запахи. Тому хочеться максимально швидко покинути це місце. Прибирати тут не завадило би краще!

Рідкого мила також немає.

Наступний був громадський туалет, який знаходиться на вокзалі м. Кременчука. Ось він потішив найбільше )

По-перше, окрім сходів, є заїзд для людини, яка пересувається інвалідним візком. По-друге, є окремі кабінки як для звичайної людини, так і для людини з обмеженими можливостями.

Туалет чистий. Не зважаючи на кількість відвідувачів, жодних запахів немає! Вартість відвідування складає 2,50 гривні. Мінус один – це знову відсутність рідкого мила! Це не є гігієнічно. І це є просто небезпечно, коли одним милом користуються тисячі людей. Просила касира передати керівництву, на що знову отримала відповідь, що вже передавали і що вже всі все знають. Коли ж рідке мило з’явиться – поки невідомо… Однак будемо тримати це питання під контролем.

Яна Коваль

3 thoughts on “Громадські туалети Кременчука: до Європи ще далеко…

  1. Маленька, але перемога ) Міський громадський туалет по вул. Майора Борищака. Відтепер рідке мило ) Власники молодці, що все ж таки створили в закладі усі необхідні умови для відвідувачів. Тепер до даного громадського закладу претензій немає ) https://www.facebook.com/groups/1099241086856036/permalink/1273008659479277/

  2. Прохання ! Зробіть те саме у Полтаві . На наше звернення отримали відповідь: Положенням про УЖКГ не передбачено проводити перевірки виконання НПА щодо забезпеченості … туалетами у м. Полтава. Хто ж тоді повинен організувати роботу туалетів у місті окрім УЖКГ?? Питання риторичне

Для нас важлива Ваша думка

Top