Ви тут
Домашня > Де зупинитися > Садиби > ЕтноПоселення “Старий Хутiр”

ЕтноПоселення “Старий Хутiр”

ЕтноПоселення "Старий Хутiр" - соціальний для розвитку культурних, екологічних та етнічних традицій у сфері сільського зеленого туризму.

ЕтноПоселення "Старий Хутiр" – місце колоритного відпочинку під час знайомства зі славетною історією й багатим культурним надбанням Опішного – Української Гончарної Столиці. Унікальний вигляд гостинного двору є зразком хутірського подвір’я кінця XIX – першої половини ХХ століття. Садиба складається з двох затишних будинків з усіма зручностями й окремої кухні, оформлених в українському стилі. «Старий Хутір» знайомить з етнікою стародавнього побуту та елементами декоративно-ужиткового мистецтва Полтавщини. Із пагорбистої височіні садиба відкриває захоплюючі краєвиди мальовничої місцевості.

ЕтноПоселення "Старий Хутiр" це три будиночки з натуральних та екологічних матеріалів: хатина 1914 року (4 місця), хатина 1928 року (4 місця) та  так званий "Номер 3" (3 місця).

Старий хутір, хата 1914 року

Старий Хутір, хатина 1928 року

Старий Хутір, номер 3

Старий Хутір, правила проживання

Завітавши до ЕтноПоселення "Старий Хутiр", ви не лише поринете в лоно справжнього українського сільського поселення, а й зможете опанувати такі навики: ліпити іграшки з глини, створювати ляльки-мотанки, гончарувати, готувати їжу за давніми рецептами і навіть малювати. Всьому цьому вас навчать в Школі майстрів. 

 

Старий Хутір, Школа майстрів, ккулінарія
Старий Хутір, Школа майстрів, лялькарство
Старий Хутір, Школа майстрів, гончарство
Старий Хутір, школа майстрів, живопис

Цього року в ЕтноПоселенні "Старий Хутiр" запустили ще один проект для гурманів пінного напою. З джерельної води, меду з власного вулика, власно вирощеного хмілю та органічного солоду для гостей тут варять пиво ОПОЧЕСЬКЕ!

Старий хутір, пиво Опоченське

Адреса садиби сільського зеленого туризму ЕтноПоселення"Старий Хутiр":

Полтавська область, Зіньківський район, селище Опішня, вулиця Ватутіна, 15

Телефон довіри: +38-097-678-48-42

Сайт: staryj-xutir.com.ua

Сторінка садиби в мережі Facebook

 

Для нас важлива Ваша думка

Top