Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Ольга Фреймут оголосила результати інспекції у Полтаві

Ольга Фреймут оголосила результати інспекції у Полтаві

Нещодавно телеведуча Ольга Фреймут зі своєю командою протягом трьох днів перевіряла місто Полтаву за кількома критеріями. Інспекція відбувалася у рамках проекту «Новий інспектор Фреймут». Результати Ольга оприлюднила 1 жовтня на Театральній площі, де зібралося близько 300 осіб.

Відзнаку «Гордість міста» отримали патрульна поліція Полтави та дитячий лікар-хірург Микола Гриценко. Що стосується відзнаки «Ганьба міста» – про це полтавці дізнаються з телевізійної передачі.

Багато розмов велося щодо Центрального ринку Полтави. Ольга Фреймут наголосила, що міській владі потрібно більше піклуватися про комфорт покупців.
Міський голова Полтави Олександр Мамай проігнорував запрошення телеведучої долучитися до обговорення проблем міста. Коли мова зайшла про міського голову, до сцени вийшло кілька осіб. Вони розповіли про те, що їх непокоїть у роботі влади, зокрема про її закритість перед громадянами. На заході були присутні і представники «шанувальники» полтавського міського очільника – знайшлися люди, які представилися його сусідами та висловили свою думку щодо несправедливості критики на адресу Мамая.

Джерело

Для нас важлива Ваша думка

Top