Ви тут
Домашня > Uncategorized > Зелена садиба творчого простору Zavitaylo’s Organic House

Зелена садиба творчого простору Zavitaylo’s Organic House

Якщо ви мрієте про затишок і спокій, про чисте повітря, співи пташок та відпочинок для душі – вам до Зеленої садиби творчого простору Zavitaylo’s Organic House, що в селі Березова Рудка на Пирятинщині.

Zavitaylo's Organic House 

ХатинаZavitaylo’s Organic House  збудована з екологічно чистої смереки карпатських гір. Має два поверхи.
На першому розташувались кухня-вітальня з каміном, ванна кімната та вбиральня.
Другий поверх спальня – студія з балконом.
Усі зручності – в будинку, де може поміститись до 7 людей.

Смачні сніданки, обіди та вечері тут приготують для вас у печі із власноруч вирощених господарями екологічних продуктів. Також для вас – цілий комплекс вітамінів: свіжі фрукти, овочі, ягоди та медова продукція з власної пасіки.

Неподалік будиночка знаходиться мальовниче озеро площею 150 гектарів, де гарно рибалити, купатися та просто насолоджуватися краєвидами.

За бажання можна прогулятися до місцевого лісу, відвідати краєзнавчий музей імені Дмитра Луценка, Острів Кохання, ботанічний сад, витвір садово-паркової архітектури садибу поміщиків Закревських, де полюбляв відпочивати сам Тарас Шевченко.

А ще в Zavitaylo’s Organic House можна не лише смачно поїсти, солодко виспатись та хороше погуляти, ми пропонуємо вам натхнення: АРТ – терапія – кращий спосіб релаксу.

Zavitaylo's Organic House

Zavitaylo's Organic House

Zavitaylo's Organic House
У семи хвилинах від садиби Zavitaylo’s Organic House знаходиться мальовниче озеро (водойма розміром 125 гектарів ), де гарно рибалити, купатися та просто насолоджуватися краєвидами.

13438982_1381311385229272_8630614522917401310_n

Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень село Березова Рудка занесено до Переліку найважливіших історичних сіл України та їхніх пам’яток. Село засноване в 1717 році гетьманом Іваном Скоропадським. У 1752 році генеральний бунчужний війська Запорізького, засновник великої династій Закревських Йосип Лук’янович Закревський, викупив Березову Рудку в нащадків її першого господаря.
У Березовій Рудці до наших днів збереглися три історичні архітектурні пам’ятки: перлина садово-паркової архітектури XVIII поч. – XIX ст. – палац поміщиків Закревських, їхня родова усипальня – одна із трьох пірамід в Європі, зведена в1899 році та палац поміщиків Баннікових XVIII століття. Крім того на території села розташований Березоворудський парк-памятка садово-паркового мистецтва площею 45 га, створений Закревськими в 1786 році на базі правічного лісу, яких в Україні можна на пальцях перелічити. Березову Рудку п’ять разів відвідував Тарас Григорович Шевченко. Не дивно, що ця місцевість його надихала. У цьому селі він написав один із кращих, на думку мистецтвознавців, жіночих портретів за все своє творче життя. Про їхнє з Ганною Закревською кохання в селі досі багато легенд та переказів. Також в цьому селі народився український поет-пісняр Дмитро Луценко. В 1974 році в селі був створений Народний історико-краєзнавчий музей.

На вас чекають привітні господарі, гарний відпочинок, незабутні враження та чудові світлини.

Відпочивайте, надихаючись.

Адреса садиби Zavitaylo’s Organic House:

Полтавська область, Пирятинський р-н, с. Березова Рудка, вул. Шевченка

Телефони: 050-220-16-40, 066-67-39-033, 067-60-73-924

E-mail: zavitaylo@gmail.com

Сайт: zavitaylo.com.ua

Сторінка садиби в мережі Facebook
Олена і Тарас

Для нас важлива Ваша думка

Top