Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Перша галушкова мануфактура “Комора”. Люто рекомендуємо!

Перша галушкова мануфактура “Комора”. Люто рекомендуємо!

Декілька днів тому в Полтаві відкрився новий заклад харчування. Фахова комплексна інтригуюча мережева реклама перед відкриттям спонукала нас не затягувати з відвідинами. Дуже вже кортіло перевірити чи відповідає заклад заявленому в рекламі стилю.  І ось ми біля входу до Першої галушкової мануфактури “Комора”, який довелося трішки пошукати, бо адреса “Комори” вул. Котляревського, 2, але вхід з вулиці Паризької Комуни.

Екстер'єр Комори
Екстер’єр Комори

Сходи, знову сходи… Як же бути маломобільним людям? Про них потурбувались! На сходах дзвіночок. Але відповідна табличка відсутня.

Комора. Дзвіночок для людей з інвалідністю
Комора. Дзвіночок для людей з інвалідністю

Заходимо всередину. І відразу чуємо привітання та отримуємо чарівну посмішку від юної панянки, яка розповідає гостям де знаходиться цінник, як замовити, що входить до складу тих чи інших страв. І робить вона це дуже фахово і щиро.

IMG_20160520_135756803

Інтер’єр закладу здивував продуманістю деталей, неймовірною кількістю усіляких “фішок”, оригінальністю і дотриманням обраного стилю.

Комора. Інтер'єр
Комора. Інтер’єр

Відразу зрозуміло, що тут намагаються поєднати кращі українські та європейські традиції. Оригінальні дерев’яні меблі дивують зручністю, мобільністю і можливістю трансформувати простір за бажанням відвідувачів.

Комора. Інтер'єр

Як же без галереї ідейного провідника закладу Степана Галушки? Хіба можна не посміхнутись переглядаючи ці світлини?

Галерея Степана Галушки

Стеля, яка вважається одним з найважчих елементів для дизайнера, виконана бездоганно!

IMG_20160520_140719135

Та що там стеля? Ви завітайте до туалету!

IMG_20160520_143135516

Працює Wi-Fi. Без паролю, але з обов`язковим відвідуванням сайту “Комори”. Швидкість інтернету достатня щоб про неї не думати при користуванні смартфоном. Щоправда, й людей на момент наших відвідин було обмаль.

Меню. Сказати, що воно оригінальне, – нічого не сказати. В Коморі примудрились поєднати рецепт традиційних полтавських галушок з рецептами характерних страв німецької, польської, італійської, американської і навіть китайської та японської кухонь. Вже по назві страв в меню зрозуміло що за комбінація смаків вас очікує.

Галушкова мапа
Галушкова мапа

Ми вирішили замовити  “Полтавські галушки” (парові галушки у сметанковому соусі з куркою, яку тут називають чікою), галушки “Наполітанські тортеліні” (парові галушки з м’ясом у томатному соусі та базиліком), салат “Корисний овоч”, галушковий десерт “Вишневий крокенбуш” та напій “Тонус”.

Схема обслуговування в Першій галушковій мануфактурі “Комора” наступна: біля стійки робиш замовлення, відразу розраховуєшся і чекаєш за столиком, поки на табло не засвітиться напис про готовність замовлення.

Інформаційне табло
Інформаційне табло
Таця з замовленими стравами
Таця з замовленими стравами

Одночасно із зміною інформації на табло з “Очікування” на “Готово” звучить гонг і на стійці з’являється таця з замовленими стравами.

Чекали ми менше 10 хвилин. Час пролітає абсолютно непомітно, оскільки відвідувач може спостерігати за усім процесом приготування.  Ось так виглядають традиційні Полтавські галушки від “Комори”.

Полтавські галушки
Полтавські галушки

Тісто ніжне та пухке.

Начинки в “Наполітанських тортеліні”  багато і вона  соковита та смачна. Пармезан та базилік додали середземноморського смаку до, здавалося б, звичайних парових галушок з м’ясом і вийшов шедевр галушкового мистецтва.

Кусочки курки та соус в Полтавських галушках не здивували але й не розчарували.

Такі страви не соромно рекомендувати друзям.

Не встигли ми розправитись з галушками, як знову прозвучав гонг і на стійці з’явились наші галушкові десерти.

Галушковий десерт "Вишневий крокенбуш"
Галушковий десерт “Вишневий крокенбуш”

“Вишневий крокенбуш” – це галушка наповнена вишнями, смажена у фрітюрі і посипана цукровою пудрою. І вона смачна! Дуже смачна!

Вишневий крокенбуш в розрізі
“Вишневий крокенбуш” в розрізі

Дві порції галушок, два десерти, два салати та два напої обійшлися нам в 161 гривню. Хтось скаже дороговато. Можливо, але де ви ще скуштуєте галушки приправлені пармезаном та базиліком?

Комора. Чек

Єдиний відчутний недолік, який нам вдалося виявити: відсутність терміналу, що приймає банківські карти. Але менеджер запевнила, що найближчим часом термінал встановлять. Дуже приємно, що менеджмент готовий слухати клієнтів і виправлятись, бо без помилок, без недоліків реальних справ не буває. Тому в залі й висить ось така табличка.

IMG_20160520_143744464

Тож люто рекомендуємо завітати до Першої галушкової мануфактури “Комора” і оцінити абсолютно нові, незвичні рецепти галушок. І не забувайте залишати нижче свої коментарі. Адміністратори “Комори” обіцяли до них дослухатися.

А Степану Галушці і усім, хто причетний до відкриття “Комори” в Полтаві, величезна подяка за те, що створили в місті оригінальний стильний заклад, який, переконані, вже незабаром стане однією з кращих туристичних локацій міста.

One thought on “Перша галушкова мануфактура “Комора”. Люто рекомендуємо!

  1. Оригинальная уютное кафе, прикольное меню в национальном украинском стиле, адаптированное под европейские кухни. Галушки с начинками и без, сладкие и несладкие, под разными соусами. Очень понравилось. Рекомендую

Для нас важлива Ваша думка

Top