Ви тут
Домашня > Ревізії та відгуки > Кафе “Галушка” на Жовтневій. Не рекомендуємо.

Кафе “Галушка” на Жовтневій. Не рекомендуємо.

Вирішили відвідати ресторацію “Галушка”, яка нещодавно відкрилась в самому центрі Полтави на вул. Жовтневій.

IMG_20160208_173915

Інтер’єр закладу дивує відсутністю елементарного смаку. Очікували щось в українському етнічному стилі. Натомість маємо на диво невдалу спробу поєднання українського з європейським.

IMG_20160208_170457

 Тільки відкрили меню і ось тобі маєш…

IMG_20160208_164044

БЛИНИ та налисТники вирішили не замовляти.  Замовили, можна сказати, класичний набір: галушки з м’ясом та вареники з вишнями. Вирішили скуштувати саме ті страви традиційної української кухні, які, за логікою, повинні бути візитівкою закладу і точно смачними. Узвару в наявності не було, тому замовили морс власного приготування.  Очікували замовлення хвилин 20-30. Виправдано, бо в залі було чималенько людей. Поки чекали на галушки з варениками, поспілкувались з приємною дівчиною адміністратором. Вона вибачилась за помилки в меню, за офіціантів, які переходять з клієнтами на українську мову лише після прохання принести книгу скарг. Обіцяла, що виправляться. Здалась щирою.


А ось і галушки.

IMG_20160208_171518

Порція маленька, смакові якості доволі посередні. Начинки мало, лише на половину галушки. Навіть здивувались, як можна так майстерно скрутити галушку, щоб і розмір залишився і начинки покласти мінімум.

Дочекались вареників…

IMG_20160208_172156

На смак вареники також доволі посередні. Тісто сухувате. Їсти можна, але не смакувати.

Морс теж не вразив, але й критикувати немає за що. Морс як морс.

За дві порції галушок, вареників та морсу заплатили 147 грн. Дорого це чи ні при таких порціях і якості вирішуйте самі.

IMG_20160208_172738

Резюме:

В закладі не отримуєш насолоди ні від інтер’єру, ні від обслуговування, ні від кухні. Банківські картки не приймають, лише готівку. Wi-Fi працює, але підключитись не вдалось, очевидно, через високе навантаження.

Не радимо

А які ваші враження про цей заклад? Залишайте коментарі.

P. S. Обговорення цього матеріалу в мережі Facebook можна знайти за посиланням

 

12 thoughts on “Кафе “Галушка” на Жовтневій. Не рекомендуємо.

 1. гарна стаття, дякую за огляд. страви у закладі я не куштувала, але інтер’єр також вразив своїм несмаком. дивишся і дивуєшся як все це можна разом зліпити. сама ідея закладу “Галушка ” цікава, хотілося б бачити в центрі Полтави стильний заклад з українською кухнею.

 2. не рекомендую їсти страви з м’ясом, бо власник єкономить на якості і купиє все підряд. навіть не свіже.
  він думає тільки як збагатити свої кишені.

  до речі це вже третє його кафе на цій вулиці.

 3. Вирішили з дружиною поїсти у цьому диво-ресторані… Були у неділю – людей багато. Загальні враження ті самі, що і у автора. Від себе додам: стейк зі свинини був наче з дохлого старого тхура, салат з лососем – просто жах, лосось був з найдешевших обрізків. Галушка – більш-менш. Інтер’єр – мішанина проавнсу і російського фольклору.

 4. а кто готовит обзор, мне интересно? На каких основаниях человек позволяет себе подобные заключения?
  Пишите блоги, тогда вопросов никаких, но это не должно быть статьей. Здесь нет абсолютно никакой объективности !

 5. Согласна что нет никакой объективности. Была не раз с семьей, все было вкусно, каждый брал разные блюда. Очень милые официанты. По поводу интерьера – на вкус и цвет!

 6. і чеки російською мовою чомусь… Такий чек недержавною взагалі має статус документа в Україні?

 7. Такому прискіпливому автору повинно бути соромно писати “блюдо” замість “страва”. Виправіть спочатку свої помилки. Кому як, а мені інтер’єр подобається. Типовий “національний” стиль був би надто очикуваним, а тому нудним.

 8. Сегодня побывали впервой в этом заведении. В зале ужасно воняло котячей мочей и какашками, общее впечатление ужасное. Мы сказали об этом всем официантам, но персонал на это никак не реагировал, и когда мы пересели за другой столик, то на наше место быстро посадили девушек, которым видно было, что воняло так же как и нам, они закрывали носы…( Помимо ужасной вони,взрослым принесли заказ относительно быстро, а ребенок сидел долго голодным, ожидая вареную картошку! НЕ СОВЕТУЕМ!

 9. Не рекомендую.
  Зашли на Рождество погреться и выпить Глинтвейна и горячего чая. Еще дернуло нас заказать вареники с картошкой и капустой с грибами. Глинтвейн и чай принесли практически сразу, но они были не горячие. Хотя хотелось именно горячего.
  Вареники ждали 30-40 минут! – ходили узнавать когда же это свершиться и нам подадут заказ. Сказали что заказ долго делают т.к. много посетителей, хотя заполнен был только первый зал, в котором были и свободные столы. При подаче вареников официантка извинилась за то что пришлось ждать. Вареники тоже были не горячие, т.е. они где стояли и их просто забыли подать, наверное. Наш чай к тому времени окончательно заледенел. В варениках с капустой и грибами, грибы замечены не были, а сама капуста похожа на квашню.
  В зале было очень холодно, мы по не знанию сели не далеко от входа. Из одинарной , стеклянной двери “пролетайки” ужасно сквозило, было реально холодно, тепловая завеса над дверью не справлялась с нагреванием воздуха – т.к. она очень маленькая. В общем ушли мы от туда еще более замерзшие чем пришли.

Для нас важлива Ваша думка

Top